FOTOGALERIE

 
 

Děkujeme Vám za zájem o pobyt v rekreačních a rybářských chatkách Sejce. Vyplňte prosím následující nezávazný formulář. Obratem Vám systém pošle potvzení o doručení do našeho systému. Pokud by Vám potvrzení nepřišlo, je možné, že jste na sebe špatně zadali e-mailovou adresu. Máte-li pocit, že je vše v pořádku a přesto objednávka nejde odeslat, můžete nám požadované informace poslat mailem.

Jakmile Vaši žádost zpracujeme, zašleme Vám nabídku či přímo potvrzení termínu.

Velice nás těší Váš velký zájem, ale máme-li volno, najdete tyto termíny zde v nabídce. Pokud zde termíny nejsou uvedeny, znamená to, že ani jedna chatka volná není. Výjimečně se stává, že dojde ke zrušení rezervace (nemoc, nepřiznání dovolené apod.), v takovém případě termín hned označujeme za volný. Skutečně máme o chatky velký zájem a skutečně bývají prázdninové termíny obsazeny do konce února, takže nemůžete-li zde prázdninové termíny nalézt, není to chyba v systému, ale bohužel jdete pozdě.

Nezávazný poptávkový formulář

Je nutno vyplnit *

 
Field not valid (required or bad value)

 
Zadejte prosím platné telefonní číslo ve tvaru 123456789 nebo 123 456 789


 
Zadejte prosím požadovaný počet chatek jako číslo 1-5

 
Vyberte požadovaný termín pobytu. Není-li termín zobrazen, jsou skutečně všechny chatky plné. Pokud by se nějaká nečekaně uvolnila, okamžitě termín v systému zpřístupníme.

 
Počet hostů 18 let a výše musí být celé číslo

 
Početdomácích mazlíčků musí být celé číslo

 
Field not valid (required or bad value)


Nepovedlo se ověřit, zda jste skutečný uživatel nebo robot.
 
 
 
Kontakty | Dárkový poukaz | Tip na ubytování v Orlických horách | Hostováno u PORCUS ČR