FOTOGALERIE

 
 
PDF Tisk Email

Ceny a termíny

Rekreační a rybářské chatky Sejce jsou pro Vás k dispozici od května do září. Chatky se pronajímají výhradně v týdenních turnusech s nástupem v sobotu od 11:00 a ukončením pobytu následující sobotu do 11:00.

Cena zahrnuje týdenní pronájem chatky včetně dostupného vybavení i spotřebu elektrické energie. Je to prosté - žádné skryté příplatky, žádné další povinné náklady.

Domácí mazlíček je za 700Kč za týden.

Za příplatek nabízíme balíček Komplet. Stojí 700Kč za chatku a týden a jeho součástí je poskytnutí lůžkovin (prostěradlo, povlečení na polštář a přikrývku) a ručníky. Balíček je samozřejmě volitelný - chcete-li si přivézt povlečení a ručníky vlastní, nestojí Vás to nic navíc.

Cena nezahrnuje závěrečný úklid objektu. Snažíme se o co nejpříznivější ceny a proto necháváme úklid na Vás. Snažte se opustit chatku v takovém stavu, v jakém byste ji sami rádi při nástupu na pobyt našli.

Přejete-li si pobytem v našich chatkách obdarovat svého blízkého, můžete si stáhnout jeden ze tří různých dárkových certifikátů.

Aktuální ceny

Aktuální ceny i volné termíny naleznete vždy v seznamu dostupných termínů v objednávkovém formuláři.

Osoby nad 18 let platí rekreační poplatek místnímu úřadu (v době psaní této stránky ve výši 20Kč/den).

Slevy

Vážíme si vaší přízně a proto klientům, kteří u nás trávili pobyt alespoň třikrát, poskytujeme slevu ve výši 10% a to jak ze sezónních, tak i mimosezónních cen.

Při objednání dvou návazných termínů sleva 500Kč na druhý týden.

Rezervace a platební podmínky

Máte-li vážný zájem o rezervaci pobytu, je vhodné tak učinit co nejdříve, protože termíny se začínají plnit obyvkle již od února. Rezervaci provádějte online formulářem, popř. e-mailem na adrese  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Po potvrzení rezervace očekáváme, že do týdne na účet 2200512544/2010 uhradíte zálohu ve výši 2.000 Kč. Nezapomeňte uvést variabilní symbol, který dostanete při rezervaci, usnadní to párování došlých plateb. Zbylou část ceny uhradíte tak, abychom ji měli na účtu dva týdny před Vaším nástupem na pobyt. Rekreační poplatek místnímu úřadu se platí při odjezdu v hotovosti.

Některým klientům dovolenou či její část hradí zaměstnavatel či odborová organizace. V takovém případě není problém vystavit fakturu.

Storno

Snažíme se o vstřícný a férový přístup. Přihodí-li se, že budete potřebovat rezervaci stornovat, pak Vám bude záloha v plné výši navrácena, pokud toto storno nahlásíte do tří týdnů před nástupem na pobyt. Nahlásíte-li storno pobytu později a nezajistíte-li za sebe náhradu, zálohu nevracíme.

 
 
 
Kontakty | Dárkový poukaz | Tip na ubytování v Orlických horách | Hostováno u PORCUS ČR