FOTOGALERIE

 
 
PDF Tisk Email

Co je v okolí

Zde najdete přehled, kde a jak uspokojit své základní potřeby. Aktivitám v okolí se věnují další stránky - vodní sporty, turistika, geocaching, rybaření či houbaření.

Stravování a občerstvení

Chutný oběd

Možnost občerstvení je v nedaleké Častoboři, která je v docházkové vzdálenosti (cca 1km). Za jídlem můžete též zajet do blízkých Nalžovic, kde je Vám k dispozici hostinec U kostela, popřípadě do Hrazan do hotelu Hrazany. Když už však budete sedět v autě, asi nejlepší bude zajet do nedalekých Sedlčan, kde kromě množství restaurací, rychlých občerstvení či cukráren máte možnost si nakoupit. Když už v Sedlčanech budete, bylo by škoda si toto krásné městečko s tisíciletou historií lépe neprohlédnout, například při příjemné procházce.

Nákupy

Supermarket

Nejvýhodnější bude zajet za nákupy do Sedlčan, kam se dostanete z Nalžovic po komunikaci č. 119 po šesti kilometrech. Čekají na Vás supermarkety Billa, Lidl, Penny a Pramen, k tomu obchodní dům Rozvoj a řeznictví Dvořák přímo na náměstí a množství menších obchůdků. Základní potraviny bývá možné zakoupit i ve stánku v RK Častoboř.

Zábava

Bowling

Pokud chcete vyrazit do kina (program), na kuleční či bowling (třeba do Bowling klubu), na diskotéku či na koncert (program), nejlepší bude, stejně jako na nákupy, vyrazit do Sedlčan. Je to pár kilometrů a protože jsou Sedlčany třetí největší město na okrese, najdete tam opravdu skoro vše.

Lékařská pomoc

Nejbližší nemocnice i lékárna jsou - jak jinak - v Sedlčanech.

 
 
 
Kontakty | Dárkový poukaz | Tip na ubytování v Orlických horách | Hostováno u PORCUS ČR